دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

دانلود رایگان PDF کتاب هری پاتر و جام آتش - جلد 1

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب هری پاتر و جام آتش - جلد 1

کتاب هری پاتر و جام آتش - جلد 1 چهارمین کتاب از مجموعه کتاب‌های داستانی هری پاتر اثر جی کی رولینگ است.

این کتاب در ۸ ژوئیه ۲۰۰۰ و به ترتیب بعد از هری پاتر و محفل ققنوس، هری پاتر و یادگاران مرگ و هری پاتر و زندانی آزکابان منتشر شده است.

داستان کتاب: همه چیز تاریک به نظر می‌رسد و افرادی گم می‌شوند. در جام جهانی کوئیدیچ پس از سال‌ها اتفاقی وحشتناک می‌افتد و کسانی به طرز مرموزی کشته می‌شوند. در این کتاب اسم هری بدون انداختن در جام آتش، از آن بیرون می‌آید. او بعد از رد کردن سه مرحله‌ی خطرناک، به قبرستانی می‌رود و در آنجا می‌بیند که ولدومورت برگشته است و پس از مبارزه‌ای موفق به فرار می‌شود.

کلمات کلیدی: هری پاتر pdf فارسی، داستان افسانه ای، مجموعه داستان، داستان تخیلی، مجموعه کتاب های هری پاتر، هری پاتر pdf فارسی، داستان نوجوان، هاری پاتر، داستان تخیلی، داستان و رمان علمی و تخیلی، دانلود کتاب هری پاتر pdf، کتاب هری پاتر، هری پاتر و جام آتش pdf، کتاب هری پاتر و جام آتش 1، دانلود داستان تخیلی، هری پاتر،

برای دسترسی قانونی و آسان به بیش از ۵۰،۰۰۰ کتاب الکترونیک و کتاب صوتی فارسی اپلیکیشن کتابراه را، رایگان نصب کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.