دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب جامعه شناسی مواد مخدر

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب جامعه شناسی مواد مخدر

براي اينكه افراد انگيره تداوم تجربه مصرف موادمخدر را پيدا كنند، بايد ياد بگيرند به شيوه صحيح از مواد استفاده كرده و اثرات آن را به طور خوشايند تجربه كنند. اين امر (از يك سو) تا اندازه اي به طبيعت ژنتيكي، كه خوشايند بودن استفاده از مواد را تعيين مي كند و (از سوي ديگر) به ميزان بيشتري به ارتباط با يك شبكه مصرف مواد بستگي دارد كه قبلا فرد در متن آن با اين اعمال و ادراكات جامعه پذير شده است. از زمان يكه موادمخدر به عنوان يك مساله اجتماعي شناخته شده است، كوش شهايي جهت تبيين اين نكته صورت گرفته، كه چرا برخي به مواد شيميايي وابسته م يشوند، در حالي كه ديگران در عين مصرف آنها وابسته نمي شوند. اين تبيين ها از بر چس بهايي كه مصرف كنندگان را صرفا به عنوان افراد ”خوب“ يا ”بدي“ در نظر مي گيرند، كه علاقه مند به تباهي و فساد هستند، فراتر مي روند. برخي معتقدند كه اين امر يك بيماري دارويي است، در حالي كه عده اي ديگر آن را يك مشكل رفتاري مي دانند و برخي معتقدند كه اين امر ريشه هاي ژنتيكي دارد. برخي ديگر عوامل محيطي را تعيين كننده آن مي دانند. عده اي آن را در يك بافت فرهنگي بررسي مي كنند و عده ديگري آن را واكنش سازگاري فردي مي دانند. بعضي ها......

برای دانلود کتاب جامعه شناسی مواد مخدر و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.