دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب دروتی و جادوگر شهر زمرد

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب دروتی و جادوگر شهر زمرد

کتاب دروتی و جادوگر شهر زمرد نوشته‌ی لایمن فرانک بام، داستانی کودکانه و امروزی از پریان‌ها را به تصویر می‌کشد که در آن اتفاقات شگفت انگیز و شادی بخشی روی می‌دهد.

در بخشی از کتاب دروتی و جادوگر شهر زمرد می‌خوانیم:

در فاصله  دوری در شمال صدای آرام شیون باد را می‌شنیدند و علف‌های بلند را می‌دیدند که در برابر طوفان موج می‌خورند و خم می‌شوند. سپس صدای تیز و سوت مانندی در آسمان سمت جنوب شنیده شد و هنگامی که به آن سو چشم گرداندند، دیدند علف‌ها در آن جهت هم چین می‌خورند. 

ناگهان عمو هنری از جا بلند شد. با فریادی به همسرش گفت: «اِم، یک گردباد می‌آید، من می‌روم به انبار سر بزنم.» عمه اِم کارش را رها کرد و به طرف در آمد. یک نگاه کافی بود که بفهمد خطر بسیار نزدیک است. فریاد زد: «زود باش دروتی! بدو طرف پناهگاه.» عمه اِم که بدجوری ترسیده بود، با شدت دریچه را باز کرد و بوسیله پلکان به طرف چاله کوچک و تاریک رفت. دروتی هم بالاخره توتو را گرفت و بدنبال عمه‌اش دوید. هنوز میانه راه رسیدن به پناهگاه بود که صدای وحشتناک باد شنیده شد و خانه به سختی لرزید و دورتی نتوانست بایستد و روی کف زمین افتاد.  بعد چیز عجیبی اتفاق افتاد.

کلمات کلیدی: کتاب کودک، گروه سنی الف، گروه سنی ب، دانلود pdf کتاب دروتی و جادوگر شهر زمرد، دانلود رایگان کتاب دروتی و جادوگر شهر زمرد، دانلود پی دی اف کتاب دروتی و جادوگر شهر زمرد، داستان کودک رایگان، کتاب داستان کودکان رایگان، کتاب داستان رایگان pdf، کتاب داستان کودکان pdf، دانلود رایگان کتاب کودک و نوجوان pdf، دانلود کتاب داستان کودکانه رایگان pdf، دانلود کتاب داستان آموزنده برای کودکان pdf، قصه pdf، دانلود کتاب قصه کودکان گروه الف، دانلود رایگان کتاب قصه کودکان گروه ب، کتاب داستان کودک، داستان بچگانه، قصه های کودکان، انلود pdf کتاب داستان های کودکانه، دانلود کتاب داستان کودکانه برای اندروید، دانلود کتاب داستان کودکان به صورت pdf، دانلود کتاب داستان کودکان، دانلود کتاب کودک،

برای دانلود کتاب دروتی و جادوگر شهر زمرد و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.