دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب بیزنس پلن هوشمندانه

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب بیزنس پلن هوشمندانه

استیو مقدم در کتاب بیزنس پلن هوشمندانه با نگاهی همه جانبه و از زوایای مختلف، نوشتن برنامه‌ای را به شما آموزش می‌دهد تا برای راه اندازی بیزنس خود آن را تدوین کنید.

فرقی ندارد که قصد راه ‌اندازی یک بیزینس چند میلیون دلاری بین‌المللی را داشته باشید یا یک مغازه کوچک در محله خودتان. برای راه اندازی هر دو مورد، نیاز به نقشه و پلن دارید. در این کتاب روش نوشتن بیزینس پلن هوشمندانه به شما آموزش داده می‌شود.

کلمات کلیدی: سری کتاب های بیزنس هوشمندانه، نمونه بیزینس پلن، بیزینس پلن pdf، کتاب بیزینس پلن، همه چیز درباره بیزینس پلن، دانلود بیزینس پلن، کتاب طرح کسب و کار،

برای دانلود کتاب بیزنس پلن هوشمندانه و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.