دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

دانلود رایگان PDF کتاب تعبیر خواب روانشناسی احساسات - جلد اول

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب تعبیر خواب روانشناسی احساسات - جلد اول

کتاب تعبیر خواب روانشناسی احساسات - جلد اول نوشته‌ی زهرا رئیسی، به بررسی احساسات مختلفی که در خواب‌های خود می‌بینید از دیدگاه روانشناسی می‌پردازد.

تعبیر خواب روان شناسی تنها یکی از روش‌های مختلف مطالعه‌ی خواب‌ها می‌باشد. هدف از این شیوه‌ی مطالعه‌ی خواب، بررسی سمبلیک خواب‌ها در جهت رفع ایرادات روانی و گرفتن تصمیمات روشن‌تر و منطقی‌تر برای اتفاقات پیش رو است. این شیوه‌ی مطالعه مبتنی بر پیشگویی آینده نیست، هر چند با بررسی خواب‌ها می‌توان نتایج تصمیماتی که هم اکنون در پیش داریم را تا حدی سنجید. 

شیوه‌ی تعبیر خواب روان شناسی لزوما به معنای رد دیگر شیوه‌های مطالعه‌ی خواب نیست و یک شیوه‌ی مستقل مطالعه‌ی خواب محسوب می‌شود. 

در بخشی از کتاب تعبیر خواب روانشناسی احساسات - جلد اول می‌خوانیم:

تعبیر خواب احساس پشیمانی

احساس پشیمانی در خواب می‌تواند در مکان و موقعیت‌های گوناگونی ظاهر شود. این نوعی احساس منفی است که به ضعف چاکرای سوم یا شبکه‌ی خورشیدی اشاره دارد. برای رفع این انسداد می‌توانید مراقبه‌های مربوط به بالانس چاکرای سوم را انجام دهید. اما از منظر روان شناسی، خوابی با موضوع پشیمانی می‌تواند نشان دهنده‌ی ناراحتی درونی شما به علت نادیده گرفتن استعداد‌های درونی یا احساسات مثبت و یا اشتیاق درونی برای انجام یک کار باشد.

کلمات کلیدی: انواع خواب در روانشناسی، اصول تعبیر خواب، تعبیر خواب pdf، کتاب تعبیر خواب pdf، تعبیر خواب جامع pdf، کتاب تعبیر خواب، کتاب قواعد تعبیر خواب، قواعد تعبیر خواب، تعبیر خواب، دانلود تعبیر خواب، لیست تعبیر خواب،

برای دسترسی قانونی و آسان به بیش از ۵۰،۰۰۰ کتاب الکترونیک و کتاب صوتی فارسی اپلیکیشن کتابراه را، رایگان نصب کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.