دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب آشنایی با سپرهای حرارتی بازآی‌ها

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب آشنایی با سپرهای حرارتی بازآی‌ها

مریم محسنیان در کتاب آشنایی با سپرهای حرارتی بازآی‌ها، به شناسایی فناوری این سپرهای فضایی پرداخته است.

در ابتدا، مفاهیم و ادبیات موضوع بررسی شده، سیر تاریخی و نسل‌های مختلف این فناوری ارائه شده و به رویدادهای موثر بر توسعه فناوری اشاره شده است. سپس وضعیت محصولات سامانه‌های محافظت حرارتی در کشورهای مختلف جهان مورد بحث و بررسی قرار گرفته و به انواع نمونه‌های خارجی به همراه کاربردهای آن‌ها در اکتشافات فضایی مختلف پرداخته شده است.

کلمات کلیدی: سپر حرارتی چیست، سپر حرارتی فضاپیما، پرتاب فضاپیما، فضاپیما چیست، فضاپیمای شاتل، درون فضاپیما، اجزای داخلی فضاپیما،

برای دانلود کتاب آشنایی با سپرهای حرارتی بازآی‌ها و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.