دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب آل

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب آل

کتاب آل مجموعه سروده‌های سرشار از احساس محسن سفیدگر در قالب شعر نو است.

او آل را اینگونه توصیف می‌کند: دخترکی بوده خوبرو که در اوان کودکی به علت ناملایمات خانواده زیاد با هم‌سن و سال‌هاش اخت نشده و حسرت کودکی کردن به دل‌اش مانده. سپس که به سنین نوجوانی و جوانی رسیده، به هر کودک دوره‌گرد و خیابا‌ن‌گرد و آشنا و غیرآشنا و اهل و نااهل خوبی کرده و مهر آن‌ها را هم‌چون فرزندان خویش به‌دل گرفته. به خانه‌ی بخت که رفته، در هوس فرزند داشتن، روزها را سپری کرده و وانگهی خبردار شده که آبستن است. نُه ماه بعد، موعد وضع‌حمل شده و پس از زاییدن، فی‌المثل چون بنیه‌اش ضعیف بوده می‌میرد. حسرت در آغوش کشیدن و بوییدن و پستان به دهن نوزاد چپاندن و تماشای قد کشیدن او به دل‌اش مانده روح‌اش در دنیا گرفتار شده و با تلنبار شدن نفرت بر سینه‌اش تصمیم گرفته از زنان زائو زهر چشمی بگیرد.

کلمات کلیدی: دانلود مجموعه شعر، مجموعه شعر فارسی، مجموعه شعر، دانلود شعر اجتماعی، دانلود کتاب با لینک مستقیم، دانلود کتاب برای موبایل، شعر اجتماعی، شعر فارسی، شعر معاصر، دانلود کتاب شعر معاصر، دانلود کتاب های شعر نو، شعر نو، مجموعه شعر نو، دانلود کتاب شعر نو، دانلود رایگان کتاب، دانلود pdf کتاب شعر، دانلود pdf شعر، pdf کتاب شعر،

برای دانلود کتاب آل و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.