دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب یک شتر برای کلام

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب یک شتر برای کلام

کتاب یک شتر برای کلام نوشته‌ی انو چودری سورابی، داستانی مصور و افسانه‌ای برای کودکان است.

نقاشی در هندوستان یک هنر کاملا باستانی محسوب می‌شود و پد یک سبک هنری عامیانه است که توسط جامعه بوپا راجستان اجرا می‌شود. این هنرمندان روی پارچه‌ای به نام پد نقاشی می‌کنند. پد در حقیقت نقاشی طومار مانند مذهبی، عامیانه و فولکوریک و به معنی طوماری از پارچه کرباس و کاغذ است. پابو یکی از قهرمانان اساتیری راجستان است.

کلمات کلیدی: کتاب داستان کودک، کتاب تصویری کودکان، داستان مصور، داستان بچگانه، کتاب داستان کودکان، دانلود کتاب داستان کودک، داستان کودکان، داستان کوتاه کودکان، قصه برای کودک، داستان مصور کودکان، کتاب کودکانه، قصه های کودکان، داستان های کودکانه، داستان تصویری کودکان، دانلود کتاب کودک،

برای دانلود کتاب یک شتر برای کلام و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.