دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب صوتی باغ وحش کاغذی

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب صوتی باغ وحش کاغذی

کتاب صوتی باغ وحش کاغذی اثر معروف کن لیو، داستان فانتزی و کوتاهی درباره‌ی پسر کوچکی است که از بازی با حیوانات اریگامی که مادر چینی‌اش برای او درست می‌کند، لذت می‌برد.

هنگامی که او به سنین نوجوانی می‌رسد، سعی می‌کند با دوستان آمریکایی خود سازگار شود و از حیوانات اریگامی و مادرش که بسیار تلاش می‌کند انگلیسی صحبت کند و عادت‌های خود را تغییر دهد تا رضایت او را جلب کند، چشم‌پوشی می‌کند. بعد از وقوع یک فاجعه خانوادگی، جک پیامی را از مادرش در یکی از حیوانات اریگامی پیدا می‌کند و از گذشته او مطلع می‌شود.

این داستان کوتاه با درون‌مایه‌ی تخیلی و رئالیسم جادویی جوایز متعدد و پر افتخاری را برای نویسنده‌اش به ارمغان آورده است.

کلمات کلیدی: دانلود رایگان کتاب صوتی، داستان کوتاه، داستان صوتی، کتاب صوتی، دانلود کتاب صوتی، دانلود کتاب صوتی داستان، داستان صوتی، کتاب گویا، داستان صوتی کوتاه، دانلود داستان کوتاه، داستان معروف، داستان جایزه گرفته، رئالیسم جادویی، داستان فانتزی، رئالیسم جادویی pdf،

برای دانلود کتاب صوتی باغ وحش کاغذی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.