دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب مقاومت ذهن چیست؟

کتاب‌های مرتبط

مشاهده همه »
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب مقاومت ذهن چیست؟

کتاب مقاومت ذهن چیست؟ تألیف آکادمی مجازی باور مثبت، به بررسی روند ایجاد مقاومت ذهنی، روش تغییر مقاومت ذهن، طرز کار ذهن و مغز و ... می‌پردازد.

هر انسانی برای خودش یک ساختار فکری دارد و در کنار این ساختار فکری یک سری عادت‌ها و رفتارها را برای خودش ساخته که این ساختن می‌تواند آگاهانه یا ناآگاهانه باشد. موضوع مهم دقیقاً اینجاست که ما بر اساس طرز فکری که داریم، یک چهارچوب ذهنی را برای خودمان ساختیم که آن چهارچوب رو دوست داریم. بر همین اساس ذهن ما این چهارچوب را دوست دارد چون این شرایط را می‌بیند و تجربه می‌کند.

ذهن انسان قدرتمندترین ابزار او برای رسیدن به هر آن چیزی که می‌خواهد است. باورها بخش بزرگی از ذهن را تشکیل می‌دهند پس می‌توانید به اهمیت باورهایی که هر انسان دارد در زندگی پی ببرید. هر کس با توجه به باورهایی که دارد به این جهان نگاه می‌کند از نگاه بعضی زندگی مثل زندانی است که در آن گیر افتاده‌اند.  

این افراد هیچ گاه دنیا را آزاد نخواهند دید و همواره با همان نگرش غلط زندگی‌شان را پیش خواهند برد اما افرادی نیز هستند که زندگی را زیبا می‌دانند از لحظه به لحظه زندگی‌شان نهایت لذت را می‌برند چون می‌دانند فقط یک بار به این دنیا می‌آیند. هر چه که هست، در تفاوت باورهاست.

کلمات کلیدی: شناخت ذهن، مدیریت ذهن، پرورش ذهن، راه های پرورش ذهن، تقویت ذهن، مهارت­های ذهنی، مدیریت فکر و ذهن، قدرت ذهن انسان، آماده سازی ضمیر ناخودآگاه، تکنیک های پرورش ذهن، تصویرسازی ذهنی، قدرت ذهن، حافظه ی فعال، کنترل ذهن، توانایی های ذهن، ذهن، پرورش ذهن خلاق، از بین بردن مقاومت ذهنی،

برای دانلود کتاب مقاومت ذهن چیست؟ و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.