دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب آموزش صفر تا 100 Gboard

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب آموزش صفر تا 100 Gboard

بابک افروخته در کتاب آموزش صفر تا 100 Gboard به شما یاد می‌دهد که چگونه با گوشی موبایل و بدون استفاده از انگشتان دست، تنها با صحبت کردن تایپ کنید. برای این کار می‌توانید از اپلیکیشن شرکت گوگل بنام Gboard استفاده کنید. 

این آموزش به زبان ساده، تصویری و گام به گام آموزش داده شده است. کتاب یا نوشته‌های خود را می‌توانید به این گونه خیلی راحت تایپ و به word در کامپیوتر انتقال دهید. این آموزش برای نویسندگان کتاب‌ها و مقالات می‌تواند مفید باشد.

کلمات کلیدی: تنظیمات gboard، چگونه gboard را فعال کنیم، تایپ صوتی gboard، تنظیمات کیبورد gboard، چگونه کیبورد گوگل را فعال کنیم، Gboard، آموزش کار با gboard، تایپ صوتی گوگل،

برای دانلود کتاب آموزش صفر تا 100 Gboard و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.