دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب ساختمان‌های با مصالح بنایی

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب ساختمان‌های با مصالح بنایی

کتاب ساختمان‌های با مصالح بنایی نوشته‌ی ایمان الیاسیان، به بررسی انواع ساختمان‌های بنایی و روش‌های مقاوم‌سازی آن‌ها می‌پردازد. 

عموماً ساختمان‌های بنایی بسته به نوع مصالحی که در آن‌ها به کار رفته است انواع مختلفی دارند مانند: سنگی، خشتی، آجری، ساخته شده از بلوک‌های سفالی یا بتنی. این تقسیم‌بندی تا حدی تابع محل ساختمان‌سازی است.

طبق آیین نامۀ طرح ساختمان‌ها در برابر زلزله، استاندارد 2800، ساختمان با مصالح بنایی به ساختمانی اطلاق می‌گردد که با آجر، بلوک سیمانی و یا سنگ ساخته شده باشد و در آن تمام یا قسمتی از بارهای قائم توسط دیوارهای با مصالح بنایی تحمل گردد.

کلمات کلیدی: نحوه اجرای ساختمان با مصالح بنایی، دتایل اجرایی ساختمان با مصالح بنایی، انواع مصالح بنایی، فرمول محاسبه دیوار نسبی در ساختمان بنایی، کلاف در ساختمان بنایی، جزئیات ساختمان بنایی،

برای دانلود کتاب ساختمان‌های با مصالح بنایی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.