دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب خانواده خوشحال

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب خانواده خوشحال

کتاب خانواده خوشحال اثر هانس کریستین اندرسن، با ترجمه و تدوین اسماعیل پورکاظم که به تصاویر متعدد و مناسبی آراسته شده است، به بیان آرامش روحی ناشی از قناعت به امکانات موجود و تلاش صادقانه برای بهبود آن‌ها برای کودکان و نوجوانان فارسی زبان می‌پردازد.

قانع بودن از شرایط زندگی در قصّه‌ها:

انسان‌ها در گروه‌ها، دسته‌ها و جوامع مختلفی تقسیم شده‌اند فلذا از امکانات و شرایط زندگی متفاوتی برخوردارند. 

ضمناً از خصایص ذاتی انسان‌ها است که همواره در صدد بهبود اوضاع اقتصادی و جایگاه اجتماعی خویش می‌باشند و البته در این راه ممکن است، به روش‌های مختلفی متوسّل گردند. 

در این میان واضح است که:
برخی انسان‌ها از توانائی‌های فکری بالاتری برخوردارند. 
برخی دیگر از انسان‌ها از توانائی‌های جسمی بهتری بهره می‌برند. 
گروهی از انسان‌ها از ثروت و مکنت موروثی استفاده می‌نمایند. 

گروهی دیگر در مناطق جغرافیائی برتر و پُربازدهی به دنیا آمده و یا ساکن شده‌اند درحالیکه گروهی دیگر بدون آنکه بخواهند در مناطق فقیر و عدم برخوردار از امکانات خوب زندگی به دنیا آمده و ساکن هستند. 

به هر حال تفاوت‌ها و گوناگونی بین افراد و شرایط آن‌ها امری عادی می‌نماید و این مسئله از بدو خلقت انسان‌ها تاکنون و پس از این نیز وجود داشته و خواهد داشت امّا از افرادی که در این وادی قرار می‌گیرند، گروهی به آنچه دارند، قانع هستند و از زندگی خویش حتّی در زیر چادر و یا سایۀ یک درخت و یا در داخل یک کپر لذّت می‌برند و گروهی دیگر مدام به فکر افزایش امکانات و دارائی‌های خویش هستند درحالیکه ممکن است هیچگاه حتّی فرصت استفاده از آن‌ها را هم نیابند.

کلمات کلیدی: کتاب خانوادۀ خوشحال، داستان نوجوان، داستان برای نوجوانان، کتاب داستان برای نوجوانان، دانلود pdf کتاب داستان های کودکانه، دانلود کتاب داستان کودکانه برای اندروید، دانلود کتاب داستان کودکان به صورت pdf، کتاب کودک، دانلود کتاب داستان کودکان، دانلود کتاب کودک، داستان کودک، کتاب داستان کودک، داستان بچگانه، قصه های کودکان، The Happy Family، Hans Christian Andersen،

برای دانلود کتاب خانواده خوشحال و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.