دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب چرا شهدخوارها در جزیره کیش همه روز را غذا می‌خورند؟

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب چرا شهدخوارها در جزیره کیش همه روز را غذا می‌خورند؟

کتاب کتاب چرا شهدخوارها در جزیره کیش همه روز را غذا می‌خورند؟ نوشته‌ی مصیب شیرانی، در قالب داستانی مصور و جذاب، نوعی از پرندگان را به کودکان معرفی می‌کند.

شهدخوار پرنده‌ای است بومی ایران و در گذشته نه چندان دور به صورت فراوان در استان هرمزگان، بلوچستان و نواحی اطراف آن دیده می‌شد. در جزیره کیش می‌توانید تعداد بیشماری از این پرنده را در میان نخل‌های مشاهده کنید. طول آن‌ها حدود 9 سانتی متر و  وزن آن‌ها چندین گرم بیشتر نیست.

کلمات کلیدی: کتاب داستان کودک، کتاب تصویری کودکان، داستان مصور، داستان بچگانه، کتاب داستان کودکان، دانلود کتاب داستان کودک، داستان کودکان، داستان کوتاه کودکان، قصه برای کودک، داستان مصور کودکان، کتاب کودکانه، قصه های کودکان، داستان های کودکانه، داستان تصویری کودکان، Why do sunbirds eat all day?، دانلود کتاب کودک،

برای دانلود کتاب چرا شهدخوارها در جزیره کیش همه روز را غذا می‌خورند؟ و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.