دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب قاب‌های سبک فولادی با ورق‌های سرد نورد شده

کتاب‌های مرتبط

مشاهده همه »
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب قاب‌های سبک فولادی با ورق‌های سرد نورد شده

کتاب قاب‌های سبک فولادی با ورق‌های سرد نورد شده نوشته‌ی ایمان الیاسیان، به بررسی روش سبک سازی از طریق قاب‌های فلزی سبک وزن با ورق‌های فولادی فرم داده شده در حالت سرد می‌پردازد.

سیستم LSF) Light weight Steel Frames) امروزه کاربرد زیادی در سبک سازی با بکارگیری ورقهای فولادی فرم داده شده (Cold Formed Steel Sheets (CFS در کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه پیدا کرده است. این روش با توجه به مزایای فراوان آن از جمله سبکی و سرعت نصب به همراه سازه‌های چوبی مقبولیت زیادی در ایالات متحده آمریکا پیدا کرده است و از آنجایی که با کاهش وزن سازه نیروی زلزله اعمالی به آن نیز کاهش می‌یابد لزوم سبک سازی در ساختمان‌های متعارف اجتناب ناپذیر است

کلمات کلیدی: فولاد شکل داده شده در حالت سرد، سبک سازی، CFS، قابهای فولادی سبک، LSF،

برای دانلود کتاب قاب‌های سبک فولادی با ورق‌های سرد نورد شده و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.