دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب صوتی مردی که سایه شد

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب صوتی مردی که سایه شد

کتاب صوتی مردی که سایه شد نوشته‌ی پونه شاهی، شماره پنجاه و پنجم نمایش صوتی کانون فرهنگی چوک است که با اجرای مهدی رضایی روایت می‌شود.

در بخشی از کتاب صوتی تقصیر من نیست می‌شنویم:

هرجا می‌رفتم، دنبالم می‌آمد. همیشه ساکت بود. قدش از من بلندتر و چهار شانه‌تر از من بود. بارها روبرویش ایستادم و پرسیدم: "از من چی می‌خوای؟" باز هم سکوت بود و سکوت. مثل اینکه در کویر ایستاده باشی و بروی و بروی و همه جا شن باشد و شن، بعد روبروی شن‌ها بایستی و بگویی: "از من چی می‌خوای؟"

کلمات کلیدی: دانلود کتاب صوتی داستان، دانلود نمایش رادیویی، نمایش رادیویی مردی که سایه شد، داستان صوتی مردی که سایه شد، داستان کوتاه مردی که سایه شد، داستان کوتاه، داستان صوتی، کتاب صوتی، دانلود کتاب صوتی،

برای دانلود کتاب صوتی مردی که سایه شد و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.