دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب مطلق

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب مطلق

کتاب مطلق حاوی چند باور قیصر خسروان نسبت به موضوعات کلان فیزیک کیهانی از جمله نور، فضا و نیروهای بنیادین است.

از آنجایی که نویسنده از یک بستر فلسفی به جانب فیزیک آمده، نگرش و نگارش او اساساً متکی بر استدلال است و به جز چند مورد انگشت شمار به جانب فرمول و فرمول‌سازی نرفته است. هر چند که فلسفه و فیزیک به غایت معلق هستند اما وی نهایت تلاش را داشته تا اثرش قابل فهم و روان‌تر در دسترس شما قرار گیرد.

کلمات کلیدی: فلسفه علم، فلسفه علم معاصر، فلسفه، کتاب فلسفی، مبانى فلسفه، کیهان شناسی، اختر فیزیک، کتاب اختر فیزیک، تحقیق در مورد فضا،

برای دانلود کتاب مطلق و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.