دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب آنالیز و طراحی دیوارهای برشی بتنی

کتاب‌های مرتبط

مشاهده همه »
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب آنالیز و طراحی دیوارهای برشی بتنی

کتاب آنالیز و طراحی دیوارهای برشی بتنی نوشته‌ی ایمان الیاسیان، به بررسی انواع دیوارهای برشی بتنی در عمران می‌پردازد.

دو نوع دیوار برشی بتن مسلح وجود دارد:

1. دیوار برشی درجا: در دیوار برشی درجا به منظور حفظ یکنواختی و پیوستگی، میلگرد‌های دیوار، به قاب محیطی قلاب می‌شوند.

2. دیوار برشی پیش ساخته: در دیوار‌های برشی پیش ساخته یکنواختی و پیوستگی با تهیه کلیه‌های ذوزنقه شکل در طول لبه‌های پانل و یا از طریق اتصال پانل‌ها به قاب توسط میخ‌های فولادی صورت می‌گیرد.

کلمات کلیدی: جزئیات اجرایی دیوار برشی فولادی، طراحی دیوار برشی فولادی، نحوه اجرای دیوار برشی فولادی، دتایل دیوار برشی فولادی، کتاب طراحی دیوار برشی فولادی، آنالیز و طراحی دیوارهای برشی بتنی و فولادی،

برای دانلود کتاب آنالیز و طراحی دیوارهای برشی بتنی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.