دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب پایش خوردگی و راه‌های مقابله با آن

کتاب‌های مرتبط

مشاهده همه »
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب پایش خوردگی و راه‌های مقابله با آن

کتاب پایش خوردگی و راه‌های مقابله با آن نوشته‌ی ایمان الیاسیان، به مبحث خوردگی فلزات می‌پردازد.

خوردگی یعنی از بین رفتن فلز توسط واکنش شیمیایی یا الکتروشیمیایی با محیط مجاورش. به عبارت دیگر خوردگی یعنی از بین رفتن تدریجی فلز تحت عوامل محیطی که این عمل با ایجاد محصولات خوردگی مثل اکسیدها یا ترکیبات دیگری می‌باشد. این تبدیل فلز نشان دهنده این است که فلز می‌خواهد به طبیعت اصلی‌اش که همان سنگ معدن می‌باشد برگردد.

کلمات کلیدی: خوردگی فلزات pdf، عوامل موثر بر خوردگی فلزات، راه های جلوگیری از خوردگی فلزات، خوردگی آهن، حفاظت از خوردگی فلزات، خوردگی فولاد، انواع خوردگی pdf،

برای دانلود کتاب پایش خوردگی و راه‌های مقابله با آن و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.