دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب قهرمان من تویی (قصه مبارزه با کرونا برای کودکان)

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب قهرمان من تویی (قصه مبارزه با کرونا برای کودکان)

کتاب قهرمان من تویی (قصه مبارزه با کرونا برای کودکان) توسط سازمان بهداشت جهانی، به چندین زبان و برای کودکان سراسر دنیا در وبسایت آن سازمان بارگذاری شده است. ترجمه‌های انگلیسی، چینی، عربی، فرانسوی، آلمانی، اسپانیایی، پرتغالی، روسی، اوکراینی، ترکی، و ... قصه نیز در همان وبسایت وجود دارد. 

در وضعیت نسبتاً نگران کننده شیوع کرونا، خواندن این قصۀ کودکانه توسط مادران، مربیان و اعضای بزرگسال خانواده‌ها، برای گل‌های شاداب سر‌زمین ما می‌تواند روحیه‌بخش و آموزنده باشد.

علاوه بر یادداشت رئیس سازمان بهداشت جهانی، مدیران سایر آژانس‌های ثابت سازمان ملل مانند یونسکو، یونیسف، کمیساریای عالی پناهندگان، و ... نیز هر کدام در تأیید و تشویق آن یادداشت‌هایی نوشته‌اند. 

بر اساس توضیحات صفحه اول کتاب، گروهی با عنوان گروه مرجعِ حمایت‌های لازمۀ سلامت ذهنی و روانی (MHPSS) که برگزیدۀ نشست کمیتۀ مشترک آژانس‌های ثابت سازمان ملل است، کار ابداع و نگارش این قصه را بر عهده گرفته است. گروه مذکور با یادآوری اینکه در تمام مراحل پردازش، نگارش و بازبینی چندباره قصۀ حاضر از مشورت بسیاری متخصصان، خبرگان، و حتی مربیان و والدین! در بیش از یکصد کشور از قاره‌های مختلف بهره‌مند شده است، تصریح دارد که:

هر گونه ترجمه یا اقتباس از  متن و نشر آن را تنها در صورت  عدم بهره‌برداری مالی و تجاری، توسط اشخاص حقیقی یا حقوقی مجاز می‌داند. 

انتشارات میان‌رشته‌ای (با تذکر عدم حمایت یا هرگونه تأیید سازمان مزبور) برگردان فارسی قصه را در قالب نسخه دیجیتال، البته با رعایت توصیه‌ها و با ملاحظۀ مقررات فرهنگی نشر در کشورمان، به عنوان خدمتی بسیار ناچیز به کودکان هموطن  هدیه می‌کند. 

کلمات کلیدی: دانلود کتاب داستان کودکانه برای اندروید، دانلود pdf کتاب داستان های کودکانه، دانلود کتاب داستان کودکان به صورت pdf، کتاب داستان کودک، کتاب کودک، دانلود کتاب داستان کودکان، دانلود کتاب کودک، داستان بچگانه، داستان کودک، قصه های کودکان، کرونا، ویروس کرونا، کرونا ویروس، کتاب علمی کودکان، آموزش پیشگیری از کرونا به کودکان، کتاب مصور کودک، دانلود کتاب علمی، اطلاعات عمومی، بیماری های ویروسی، درمان ویروس کرونا، پیشگیری از ویروس کرونا، ویروس کرونا در ایران، ویروس کرونا چیست علائم، ویروس کرونا چیست، راه های مقابله با کرونا، دانستنی های علمی، کرونا در ایران علایم، Coronaviruses، Coronavirus، کتاب کرونا ویژه کودکان، Coronavirus disease،

برای دانلود کتاب قهرمان من تویی (قصه مبارزه با کرونا برای کودکان) و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.