دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب جک غول کش

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب جک غول کش

کتاب جک غول کش اثر لوگان مارشال که توسط اسماعیل پورکاظم ترجمه و تدوین گردیده و با تصاویر متعددی تزئین شده، به بیان ناامنی‌های اجتماعی در قالبی جالب و پُر مخاطب برای آگاهی کودکان و نوجوانان فارسی زبان پرداخته است.

مشکلات ناامنی جامعه در قصّه‌ها:

جوامع انسانی از بدو تشکیل تاکنون با معضلات مختلفی مواجه بوده‌اند که بخش بسیار مهمّی از آن را مشکلات اجتماعی و مدنی تشکیل می‌دهند. 

از جمله مهمترین دشواری‌هایی که در مسیر برقراری آرامش و آسایش خاطر جوامع بشری و آحاد سازندۀ آن‌ها در سراسر گسترۀ تاریخ قرار داشته اند،  می توان معضل ناامنی در اینگونه جوامع دانست زیرا باعث می‌شود که روند عادی زندگی بهم بخورد و رشد علمی و اقتصادی جامعه دچار نقصان و گاهاً با ورشکستگی مواجه گردد. 

مسئله ناامنی در قصّه‌ها به صورت‌هایی چون تهاجمات قومی و قبیله ای، افزایش دزدان و راهزنان، تشکیل گروه‌های سرکش و طغیانگر و همچنین ظهور جادوگران، افسونگران، رمالان و دیوها و اجنّه نشان داده می‌شوند، تا نابسامانی‌های حاصل از آن را برای مخاطبین تشریح نمایند و اهمیّت امنیّت و پاسداشت آن را یادآور شوند. 

کلمات کلیدی: کتاب داستان برای نوجوانان، دانلود کتاب داستان کودکانه برای اندروید، دانلود pdf کتاب داستان های کودکانه، دانلود کتاب داستان کودکان به صورت pdf، کتاب داستان کودک، کتاب کودک، دانلود کتاب داستان کودکان، داستان نوجوان، دانلود کتاب کودک، Jack The Giant Killer، Logan Marshal، داستان بچگانه، داستان کودک، داستان برای نوجوانان، قصه های کودکان،

برای دانلود کتاب جک غول کش و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.