دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب سرنوشت بی‌رحم

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب سرنوشت بی‌رحم

کتاب سرنوشت بی‌رحم نوشته‌ی حسین سلطانی، داستان زندگی واقعی خانواده‌ای از عشایر را که اتفاقی تلخ دختر کوچک آن‌ها را به کام مرگ می‌کشد را روایت می‌کند و این اتفاق را در بر دارد.

در بخشی از کتاب سرنوشت بی‌رحم می‌خوانیم:

هوای خنک صبحگاهی به سرمای شدید تبدیل شده بود. گوسفندان در پایین تپه از سرما سر و صدا می‌کردند و سبزه‌های تپه از سرما در خود پیچیده بودند. آفتاب در افق تازه خود را نمایان می‌کرد تا به این سرمای سوزان خاتمه دهد. درحتان بالای تپه که شاهد جدایی غم انگیز مادر و دختر بودند از ناراحتی شاخه‌هایشان را فرود آورده بودند. گنجشک‌ها از دور چهچهه می‌زندند و آهنگی غمناک را در دل کبری به راه می‌انداختند...

کلمات کلیدی: داستان های کوتاه، داستان کوتاه، دانلود داستان کوتاه، داستان ایرانی، pdf داستان رایگان، داستان فارسی، دانلود داستان کوتاه سرنوشت بی‌رحم برای پی دی اف، دانلود داستان ایرانی، داستان کوتاه سرنوشت بی‌رحم، دانلود داستان کوتاه سرنوشت بی‌رحم، دانلود داستان کوتاه سرنوشت بی‌رحم برای اندروید، دانلود داستان کوتاه سرنوشت بی‌رحم برای ایفون،

برای دانلود کتاب سرنوشت بی‌رحم و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.