دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب پسرک نیم وجبی

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب پسرک نیم وجبی

کتاب پسرک نیم وجبی اثر داینا مالوک، با ترجمه و تدوین اسماعیل پورکاظم منضم به تصاویر متعدد و مناسب کوشیده است تا برخی از تأثیرات فقر و نداری را در برخی از خانواده‌های فرودست برای کودکان و نوجوانان فارسی زبان بازگو نماید.

اثرات فقر و بیچارگی خانواده‌ها در قصّه‌ها:

فقر و نداری از جمله معضلات اجتماعی است که گریبانگیر بسیاری از جوامع انسانی می‌باشند. 

چنین معضلاتی بویژه در کشورهای دارای سیستم‌های اقتصادی به شدّت سرمایه داری و یا دیکتاتوری که فواصل طبقات اقتصادی بسیار زیاد می‌باشند آنچنان تأثیرات شگرفی بر زندگی اعضای خانواده‌های فرودست دارند که ممکن است موجب مسدود شدن مسیر رشد نوجوانان و جوانان با استعداد و آینده ساز اینگونه کشورها گردند. 

فقر و بیچارگی در مواردی که ناشی از تنبلی و تن پروری نباشند، برای جوامع بسیار مضر می‌باشند بطوریکه گاهاً به فروش فرزندان خانواده‌ها و یا اعضای بدن آن‌ها نیز می‌انجامند. 

فقر موجود در خانواده‌ها موجبات فروپاشی آن‌ها را به صورت‌های طلاق والدین، فرار فرزندان و یا کشانده شدن افراد خانواده به دام سارقان، قاچاقچیان و سایر بزهکاران فراهم می‌سازند. 

کلمات کلیدی: کتاب کودک، داستان نوجوان، داستان بچگانه، دانلود pdf کتاب داستان های کودکانه، Dinah Mulock، داستان برای نوجوانان، دانلود کتاب داستان کودکان به صورت pdf، دانلود کتاب داستان کودکانه برای اندروید، کتاب داستان کودک، کتاب داستان برای نوجوانان، قصه های کودکان، داستان کودک، دانلود کتاب داستان کودکان، دانلود کتاب کودک،

برای دانلود کتاب پسرک نیم وجبی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.