دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب ضرب العسل

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب ضرب العسل

محسن صادقی نیه در کتاب ضرب العسل، کوشش کرده تعدادی از ضرب المثل‌ها را به سمت و سوی موفقیت ببرد تا درس تغییر را بیاموزد.

در گذر تاریخ با وجود افکار، باورها و عادات و رسوم مختلف، نسبت‌هایی مانند کنایه، تشبیهات و ... را ساخته‌اند. ضرب المثل‌های موجود در هر کشوری معرف فرهنگ و ارزش‌های آن جامعه می‌باشد. 

نویسنده با این اثر، شهامت شکستن مرزها و باورها را به خود داده و با سنت شکنی، باورهای پوسیده را با باورهای خردمندانه و مثبت، جایگزین کرده است.

کتاب ضرب العسل تالیف استاد محسن صادقیه نیه، مدیر پروژه خانم ملیکا ملک آرا و ویراستار آن خانم الهام خورسند است.

کلمات کلیدی: ضرب المثل، ضرب المثل فارسی، ضرب المثل های قدیمی، ضرب المثل با نقاشی ساده، داستان ضرب المثل های معروف، ضرب المثل های رایج فارسی، ضرب المثل ها رایج در زبان فارسی، ملیکا ملک آرا،

برای دانلود کتاب ضرب العسل و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.