دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب صوتی قصه‌های شب یلدا

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب صوتی قصه‌های شب یلدا

کتاب صوتی قصه‌های شب یلدا مجموعه‌ای از سه داستان کوتاه با موضوع شب یلدا و تاریخچه این شب باستانی است که برای شما می‌گوید شب یلدا شبی است که معمولاً به نقل داستان و خواندن حافظ سپری می‌شود.

در قسمتی از کتاب صوتی قصه‌های شب یلدا می‌شنویم:

روی کرسی، پر شده بود از خوراکی‌های رنگارنگ. قبل‌از این‌که باقی مهمان‌ها بیایند، بابا کرسی را روبه‌راه کرده بود و من و مامان همه چیز را چیده بودیم روی آن. مثل هرسال. اما این شب یلدا، مثل دیگر شب یلدا‌ها نبود. هرکس از راه می‌رسید، همین را می‌گفت. همه‌چیز را می‌شد خرید و روبه‌راه کرد الّا مادربزرگ را. فکر کردم امسال دیگر از قصه خبری نیست. حتماً این فکر توی سر نازنین و حامد و سارا هم وول می‌خورد که آن‌قدر آرام و ساکت نشسته بودند زیر کرسی و به در و دیوار خانه نگاه می‌کردند.

کلمات کلیدی: شب چله، داستان های شب یلدا، جشن یلدا، درباره جشن یلدا، آداب و رسوم قدیم ایران، آیین های اقوام ایرانی، جشن شب یلدا، داستان ایرانی، داستان فارسی، دانلود داستان کوتاه، داستان های کوتاه، شب یلدا،

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.