دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب صوتی باهوش‌تر شوید! (روش‌های ساده برای پرورش ذهن)

کتاب‌های مرتبط

مشاهده همه »
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب صوتی باهوش‌تر شوید! (روش‌های ساده برای پرورش ذهن)

کتاب صوتی باهوش‌تر شوید! (روش‌های ساده برای پرورش ذهن) اثر تریسی پکیام الووی، راهکارها و شیوه‌های شگفت‌انگیزی جهت کنترل، مدیریت و پرورش ذهن به شما آموزش می‌دهد.

در این کتاب موضوعاتی از قبیل پرورش مغز، بازی‌های کامپیوتری، چه چیزهایی جهت پرورش مغز باید بخورید، چه ورزش‌هایی برای مغزتان مفید است و ... با استفاده از دانش روز تحلیل می‌شود. راه‌حل‌های این اثر خیلی آسان هستند و به راحتی می‌توان آن‌ها را با زندگی پرمشغله هماهنگ کرد. برای به وجود آوردن تغییرات بزرگ احتیاج نیست حتماً دگرگونی بزرگی در زندگی رخ دهد. اکثر نکات و توصیه‌های این کتاب دگرگونی‌های کوچکی را به وجود می‌آورند که می‌توانند مغز شما را به کلی متحول کنند.

کلمات کلیدی: هوش، راه های تقویت حافظه، تقویت هوش، تست هوش، راه های پرورش و افزایش هوش، پرورش مغز، پرورش ذهن، تقویت حافظه، روش های تقویت حافظه، تقویت ذهن، مهارت­های ذهنی، شناخت ذهن، کنترل ذهن، قدرت ذهن، کتاب راه های تقویت حافظه، مهارت های تفکر، نوع تفکر، حافظه چیست، Tracy Packiam Alloway،

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.