دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب باروت بیاوریم خانه را روشن کنیم

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب باروت بیاوریم خانه را روشن کنیم

کتاب باروت بیاوریم خانه را روشن کنیم مجموعه سروده‌های مصطفی توفیقی، در قالب شعر نو است.

مصطفی توفیقی متولد ۱۳۶۶در مشهد؛ کارشناس حقوق‌ قضایی و کارشناس ارشد زبان و‌ ادبیات فارسی از دانشگاه فردوسی مشهد و مدرس زبان فارسی مرکز غیر فارسی زبانان این دانشگاه است. 

این نویسنده، همکاری با نهادهای بین‌المللی از جمله کار با سازمان ملل متحد و نمایندگی ایران در اجلاس جوانان سازمان کشورهای اسلامی را تجربه کرده و پس از سال‌ها نوشتن در مطبوعات، هم‌اکنون ریویونویس ادبی مجلاتی همچون «تجربه» است. 

از وی ۱۱۰ عنوان کتاب شامل حدود ۲۰ عنوان کتاب مستقل و ۹۰ عنوان کتاب مشترک با دیگران  منتشر شده، و علاوه بر تألیف و انتشار ده‌ها مقاله در حوزه‌های گوناگون‌، بیش از دویست جایزه‌ی ادبی ملی و بین‌المللی را در کارنامه دارد. علاوه‌ بر شعر کلاسیک و نو، در زمینه‌های داستان، روزنامه‌نگاری، عکاسی، و هنرهای تجسمی فعالیت می‌کند. اشعار وی پیش از این در سال ۲۰۱۲ بر دیوار دانشگاه SOAS  لندن و در سال ۲۰۱۶ بر دیوار مرکز اسلامی لندن به نمایش گذاشته شده  و در سال ۲۰۱۳ در برنامه جایزه جهانی فدوی طوقان در عمان قرائت شده است.

کلمات کلیدی: شعر نو، دانلود شعر، دانلود کتاب شعر، کتاب شعر، دانلود کتاب های شعر نو، دانلود کتاب شعر نو، دانلود شعر نو، مجموعه شعر، دانلود رایگان کتاب شعر، دانلود pdf کتاب شعر نو، دانلود pdf شعر نو،

برای دانلود کتاب باروت بیاوریم خانه را روشن کنیم و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.