دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب شش اشتباه بزرگ داوطلبان شرکت کننده در آزمون‌های استخدامی

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب شش اشتباه بزرگ داوطلبان شرکت کننده در آزمون‌های استخدامی

کتاب شش اشتباه بزرگ داوطلبان شرکت کننده در آزمون‌های استخدامی نوشته‌‌ی سید محمد علوی، به بررسی راهکارهایی برای دستیابی به موفقیت در این آزمون‌ها می‌پردازد.

یکی از شانس‌های موفقیت جوانان برای یافتن شغل و یا حداقل می‌توان گفت یکی از گزینه‌هایی که خود جوانان عزیز برای موفقیت خیلی روی آن حساب بازکرده‌اند آزمون‌های استخدامی  می‌باشد که معمولاً در بازه‌های زمانی مختلف برگزار می‌شود.

قاعدتاً کسانی که در این آزمون‌ها ثبت نام می‌نمایند می‌بایست از قبل نسبت به آماده‌سازی خود برای برگزاری یک آزمون رقابتی نسبتاً پرفشار که غالباً در روزهای جمعه برگزار می‌شود و شباهت خیلی زیادی به آزمون سراسری دارد اقدام کنند.

بعید است بتوان در آزمون‌های استخدامی بدون آمادگی قبلی به موفقیت رسید، یعنی اگر فکر می‌کنید که صرفاً در آزمون ثبت نام کنید و در روز آزمون هم فقط یک شرکت کننده باشید تا با بخت و اقبال به موفقیت برسید تقریباً محال است که چیز خاصی عایدتان شود.  پس باید خودتان را آماده کنید تا به موفقیت برسید و یا حداقل شانس موفقیت خودتان را بیشتر و بیشتر کرده باشید.

کلمات کلیدی: آزمون های استخدامی، استخدام، شرایط آزمون استخدامی، آزمون استخدامی چیست، گزینش استخدامی چیست، علل رد شدن در گزینش،

برای دانلود کتاب شش اشتباه بزرگ داوطلبان شرکت کننده در آزمون‌های استخدامی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.