دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب گفتارهای فناوری

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب گفتارهای فناوری

احسان کوثری نیا در کتاب گفتارهای فناوری، مجموعه‌ای از مقالات و نوشته‌هایی در حوزه‌های مختلف مباحث فنی و فناورانه که از منابع گوناگون ترجمه و تدوین شده‌اند، گردآوری کرده است.

این نوشتارها سعی شده با زبانی ساده و قابل فهم برای عموم افراد نگاشته شود و در عین حال از منابع معتبر در سطح بین‌الملل اخذ شده است. مطالب این کتاب برای علاقمندان حوزه مباحث فنی، دانشجویان رشته‌های مهندسی و کلیه مخاطبانی که به دنبال افزایش اطلاعات عمومی خود در زمینه‌های فنی، مهندسی و فناوری هستند، سودمند خواهد بود. منابع و مراجع هر نوشتار در پایان آن آمده است.

در بخشی از کتاب گفتارهای فناوری می‌خوانیم:

دیجیتایزرهای سه بعدی غیر تماسی مینولتا بدون هیچ‌گونه تماسی با شیء و بدون رساندن آسیب به آن کار می‌کنند. اطلاعات به دست آمده از شیء می‌تواند به صورت داده‌های دیجیتال یا آنالوگ ذخیره شده به گونه‌ای که می‌توان بر روی آن‌ها پردازش نمود و از آن‌ها برای مقاصد گوناگون استفاده کرد.

از این رو سیستم‌های اندازه‌گیری نوری برای تصویربرداری چند بعدی و دیجیتال کردن اشیاء هنری و آثار میراث فرهنگی بسیار مناسب می‌باشد. اطلاعات به دست آمده از شیء می‌تواند برای حفاظت از گنجینه‌های هنری و فرهنگی، مقاصد مطالعاتی و تحقیقاتی و اهداف تجاری ارزشمند به کار رود.

کلمات کلیدی: تحقیق فناوری چیست، تعریف فناوری pdf، تحقیق در مورد فناوری، تعریف فناوری، اخبار فناوری، تازه های فناوری اطلاعات، تازه های فناوری اطلاعات،

برای دانلود کتاب گفتارهای فناوری و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.