دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب گفتارهای مذهبی

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب گفتارهای مذهبی

احسان کوثری نیا در کتاب گفتارهای مذهبی مجموعه‌ای از مقالات و نوشته‌ها را در حوزه‌های مختلف مباحث دینی و مذهبی از منابع گوناگون ترجمه و تدوین کرده است.

این نوشتارها سعی شده با زبانی ساده و قابل فهم برای عموم افراد نگاشته شوند و در عین حال از منابع معتبر در سطح بین‌الملل اخذ شده‌اند. مطالب این کتاب برای علاقمندان حوزه‌ی مباحث اعتقادی، دانشجویان رشته‌های الهیات و معارف اسلامی و کلیه مخاطبانی که به دنبال افزایش اطلاعات عمومی خود در زمینه‌های مذهبی، قرآنی و عقیدتی هستند، سودمند خواهد بود. منابع و مراجع هر نوشتار در پایان آن آمده است.

در بخشی از کتاب گفتارهای مذهبی می‌خوانیم:

بسته به انگیزه مذهبی هر شخص، افراد ممکن است تصورات مختلفی از خدا داشته باشند. غالباً افراد به گونه‌ای نسبت به تصور خود از خدا مطمئن می‌شوند که تنها آن نگرش را درست می‌پندارند، به این ترتیب ذهنیت و تصورات آن‌ها مبدل به تعصب مذهبی می‌شود.

در جامعه آمریکا اگر کسی از قرآن، کتاب مقدس اسلام، سخنی به میان آورد، بلافاصله در ذهن بسیاری از افراد تصویر یک تروریست خشن مانند اسامه بن لادن که نسبت به حکومت آمریکا بسیار ناشکیب است نقش می‌بندد. بسیاری از افراد ممکن است با شنیدن این مطلب که قرآن مبانی جامعه مردم‌سالار آزاد را مورد حمایت قرار می‌دهد متحیر شوند. این مقاله نیز به همین موضوع می‌پردازد. مع الاسف باید گفت چیزی که امروزه توسط بسیاری از مسلمانان به عنوان اندیشه اسلامی عمل می‌شود نوعی تحجر فاقد بینش بوده و در تضاد با آموزه‌های قرآن کریم قرار دارد.

کلمات کلیدی: دانلود کتابهای مذهبی، دانلود کتاب مذهبی، کتابهای مذهبی، کتاب مذهبی اندروید، دانلود کتاب مذهبی pdf، مباحث دینی و مذهبی،

برای دانلود کتاب گفتارهای مذهبی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.