دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب جرقه: راهکارهای علمی و کاربردی برای باز کردن سر صحبت و ادامه دادن گفتگو

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب جرقه: راهکارهای علمی و کاربردی برای باز کردن سر صحبت و ادامه دادن گفتگو

کتاب جرقه: راهکارهای علمی و کاربردی برای باز کردن سر صحبت و ادامه دادن گفتگو نوشته‌ی مریم معتمد پویا، به شما می‌آموزد که چگونه در گفتگو کم نیاورید و شعله گفتگو را حفظ کنید تا روابطی پایدار به وجود آورید.

تا حالا شده در جلسات خواستگاری ندانید که چه باید بگویید؟
تا حالا شده از یک نفر خوشتان بیاید، اما ندانید چگونه با او سرصحبت را باز کنید؟
تا حالا شده با یک نفر سر صحبت را باز کردید، اما در ادامه‌ی گفتگو ذهنتان قفل کرده و نمی‌دانستید چه باید بگویید؟
تا حالا شده وقتی وارد یک جمع جدید شده‌اید، دوست داشته باشید آدم‌ها به سمت شما بیایند و با شما سر صحبت را باز کنند، اما هیچ‌کس نیامده و احساس تنهایی کرده باشید؟
آیا دوست دارید در جاها و موقعیت‌های جدید، جذاب و با اعتماد بنفس به نظر برسید؟
آیا دوست دارید وقتی با کسی به تازگی آشنا می‌شوید، او از شما خوشش بیاید؟
آیا دلتان می‌خواهد دوستان جدید پیدا کنید؟
تا حالا شده وارد یک مکان پر از آدم‌های جدید شده و احساس معذب بودن کرده باشید؟
تا حالا شده بخواهید محصول یا خدماتتان را به کسی معرفی کنید، اما نمی‌دانستید چگونه می‌توانید با او سرصحبت را باز کنید؟
تا حالا شده از یک نفر خوشتان بیاید، اما ندانید چگونه با او سرصحبت را باز کنید؟
تا حالا شده محل کارتان را عوض کرده باشید، اما نمی‌دانستید چگونه می‌توانید با کارمندان جدید ارتباط برقرار کنید؟
تا حالا شده در محل کار، کیفیت کارتان با همکارتان یکی باشد، اما چون او اجتماعی تر از شماست، بیشتر به چشم بیاید و ارتقاء بگیرد؟
تا حالا شده به خاطر کم حرفی تان، شما را به مغرور و از خودراضی بودن متهم کرده باشند؟

اگر پاسخ شما به یکی از این سوالات مثبت است، باید بگویم این کتاب دقیقاً برای شما نوشته شده است. خواندن این کتاب در این باره به شما کمک خواهد کرد. اگر این موارد ذهن شما را درگیر کرده است و فکر می‌کنید که برای ایجاد تغییر، نیاز به برنامه دارید، پیشنهاد می‌کنم این کتاب را مطالعه کنید. 

اگر نتوانیم با دیگران سر صحبت را باز کنیم، خیلی از موقعیت‌های خوب، تجربیات تازه و ایده‌های نو را از دست می‌دهیم و تا جایی که می‌توانیم از افراد و موقعیت‌های جدید فرار می‌کنیم. بدون داشتن این مهارت اگر محصولی برای فروش داشته باشیم، برایمان سخت است که آن را به دیگران پیشنهاد دهیم. همچنین نمی‌توانیم کسی را که می‌خواهیم به همسری برگزینیم، پیدا کنیم. 

اگر بتوانیم با دیگران سر صحبت را بازکنیم، دوستان جدیدی پیدا می‌کنیم که این دوستان، موقعیت‌ها، تجربیات و ایده‌های جدیدی را در پیش روی ما قرار خواهند داد. با داشتن این مهارت، از بودن با آدم‌ها و مهمانی‌ها بیشتر لذت می‌بریم. همچنین به راحتی محصول یا خدماتمان را به مشتریان احتمالی پیشنهاد می‌دهیم. با این مهارت می‌توانیم آدم‌ها را بهتر بشناسیم، درنتیجه راحت‌تر می‌توانیم همسر دلخواهمان را پیدا کنیم.

کلمات کلیدی: رفتارهای اجتماعی، موفقیت در زندگی، فرهنگ و رفتار اجتماعی، روانشناسی رفتاری، مهارت های اجتماعی، چگونه جذاب صحبت کنیم، تقویت فن بیان، مهارت های گفتاری، ارتباط بین اشخاص، ارتباطات انسانی، ارتباطات کلامی، بهبود روابط اجتماعی، روابط اجتماعی، برقراری ارتباط با دیگران، آموزش فن بیان، بهبود ارتباطات، آموزش سخنرانی و فن بیان، طریقه صحبت کردن با دیگران، تمرینات فن بیان pdf، دانلود کتاب آداب معاشرت pdf، مهارت گفتاری، ارتباط گفتاری، ارتباط موثر با دیگران، مهارت های رفتاری، تکنیک های آداب معاشرت،

برای دانلود کتاب جرقه: راهکارهای علمی و کاربردی برای باز کردن سر صحبت و ادامه دادن گفتگو و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.