دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب مامان، واژه‌ی پارسی

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب مامان، واژه‌ی پارسی

کتاب مامان، واژه‌ی پارسی به بررسی کلمه‌ی مامان می‌پردازد و برخی از معانی نادرست از این واژه را می‌زداید.

در بخشی از کتاب مامان، واژه‌ی پارسی می‌خوانیم:

درباره‌ی واژه‌ی مادر هر چه بگوییم باز هم کم گفته‌ایم و اندک، چرا که در پس این واژه‌ی اهورایی، چه از خود گذشتگی‌ها (بی‌کران) و چه بزرگواری‌ها و چه رنج دیدگی‌ها و چه پاکی‌ها و پاکدامنی‌ها و … نهفته است و ما تنها او را مادر می‌خوانیم، فرافرشته‌ای که خداوند بزرگ برای پاسداری و پرورش ما برایمان آفریده او نمادی از مهر پروردگار به ماست.

کلمات کلیدی: معنی کلمه مادر، واژه مادر، در مورد واژه مادر، هم خانواده کلمه مادر، واژه ی مادر، واژه مامان، واژه های فارسی، کلمات معادل فارسی، کلمات فارسی اصیل، کلمات پر معنی پارسی،

برای دانلود کتاب مامان، واژه‌ی پارسی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.