دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب دره موفقیت: یه کتابچه که بهتون یاد می‌ده کی کنار بکشین (و کی بچسبین به کار)

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب دره موفقیت: یه کتابچه که بهتون یاد می‌ده کی کنار بکشین (و کی بچسبین به کار)

ست گودین در کتاب دره موفقیت: یه کتابچه که بهتون یاد می‌ده کی کنار بکشین (و کی بچسبین به کار) بیان می‌کند که گاهی جا زدن یک استراتژی خوب و راهی هوشمندانه به شمار می‌رود و به کمک آن می‌توانید زندگی و کار‌هایتان را برنامه‌ریزی و مدیریت نمایید.

در بخشی از کتاب دره موفقیت می‌خوانیم:

جا زدن استراتژیک راز موفقیت سازمان‌هاست. جا زدن انفعالی و جا زدن‌های پی در پی، قاتل اوناییه که سعی می‌کنن تا چیزی رو که می‌خوان به دست بیارن (و شکست می‌خورن). و اکثر مردم دقیقاً همین‌طور رفتار می‌کنن. اونا دقیقاً وقتی که باید یه کمی به خودشون زحمت بدن، جا می‌زنن و وقتی که نمی‌تونن ناراحتی بعد از جا زدن رو ببینن، ادامه می‌دن.

دو منحنی وجود داره که تقریباً هر نوع موقعیتی رو که برای انجام چیزی ممکنه باهاش مواجه بشی، تعریف می‌کنه. (دو تا منحنی کوچیک که بقیه رو پوشش می‌ده.) درک انواع متفاوت موقعیت‌هایی که شما رو به سمت جا زدن هدایت کنه، یا باعث بشه این کار رو بکنین، اولین قدم در جهت رسیدن به اون چیزیه که می‌خواین.

کلمات کلیدی: موفقیت شغلی، موفقیت شخصی، موفقیت در زندگی، راه و رسم زندگی، تغییر زندگی، رسیدن به موفقیت، رسیدن به خواسته ها، راه های موفقیت، رسیدن به خوشبختی، خودسازی، داستان موفقیت، اسرار موفقیت، ست گادین، Seth Godin، The dip، موفقیت در زندگی شخصی و کاری، موفقیت در کسب و کار، دانلود کتاب موفقیت شغلی، پرفروش ترین نیویورک تایمز، وال استریت ژورنال،

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.