دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب صوتی زندگی خوب در رکود اقتصادی به زبان آدمیزاد

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب صوتی زندگی خوب در رکود اقتصادی به زبان آدمیزاد

کتاب صوتی زندگی خوب در رکود اقتصادی به زبان آدمیزاد نوشته‌ی تریسی ال. بار، روش‌ها و توصیه‌هایی کاربردی برای پیش‌بینی و مقابله با شرایط بد اقتصادی ارائه می‌دهد.

تریسی ال. بار (Tracy L. Barr) در  کتاب صوتی زندگی خوب در رکود اقتصادی به زبان آدمیزاد (Living Well in a Down Economy For Dummies) به شما یاد می‌دهد که چگونه بیشترین سود را از درآمدتان به دست آورید، چگونه هدیه‌ها و تخفیف‌های خوب را بیابید، چگونه از هزینه‌های خدمات، خانه‌داری و خواربار خود بکاهید، چگونه در هزینه‌های بانکی و کارت‌های اعتباری خود به صورت چشم‌گیری صرفه‌جویی نمایید.

در بخشی از کتاب صوتی زندگی خوب در رکود اقتصادی به زبان آدمیزاد می‌شنویم:

در عین این که مهار امور مالی و دارایی‌هایتان را در دست دارید، به زندگی کردن ادامه دهید و از آن لذت ببرید. کلید این مسئله این نیست که کیفیت زندگی را تقلیل دهید، بلکه باید طوری به مدیریت مالی بپردازید که احساس فقر و محرومیت نکنید. تنها زمانی دست به صرفه‌جویی‌های چشم‌گیر بزنید که مشتری عاقل و زرنگی شده باشید و بتوانید پول‌تان را به شیوه‌ای نسبتاً متفاوت خرج کنید.

کلمات کلیدی: امور مالی، مجموعه کتاب های به زبان آدمیزاد، مدیریت مالی، مدیریت کسب و کار، سرمایه گذاری، پیشرفت اقتصادی، موفقیت در زندگی، کسب درآمد، کسب و کار موفق، روش های مدیریتی، موفقیت در زندگی شخصی و کاری، موفقیت شغلی، ثروتمند شدن، دانش مالی، کسب ثروت، روش های تامین مالی، دامیز، دانلود کتاب های for dummies، دانلود کتاب های for dummies فارسی، کتاب های دامیز، سری کتاب های دامیز، Living Well in a Down Economy For Dummies، Tracy L Barr،

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.