دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب صوتی نمایشی در پنجره

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب صوتی نمایشی در پنجره

کتاب صوتی نمایشی در پنجره نوشته‌ی ایلزه آیشینگر، روایت‌گر مشاهدات زنی است که وقایع عجیبی را در خانه‌ی همسایه‌اش می‌بیند.

در قسمتی از کتاب صوتی نمایشی در پنجره می‌خوانیم:

پیرمرد دوباره سر تکان داد، دست به پیشانی برد، متوجه شد کلاه به سر ندارد و رفت به ته اتاق. بلافاصله برگشت، کلاه به سر، پالتو به تن. کلاه از سر برداشت و لبخند زد. بعد دستمال سفیدی از جیب درآورد و تکان داد. اول آهسته و بعد تند و تندتر. پیرمرد به معجر پنجره تکیه کرد و تنه‌اش را بیرون داد. نزدیک بود سقوط کند. زن قدمی به عقب برداشت؛ اما انگار مرد جسورتر شد.

کلمات کلیدی: دانلود کتاب صوتی، دانلود کتاب صوتی داستان، دانلود نمایش رادیویی، داستان کوتاه، دانلود داستان خارجی، داستان کوتاه خارجی، دانلود داستان کوتاه، داستان خارجی، کتاب صوتی، داستان صوتی،

برای دانلود کتاب صوتی نمایشی در پنجره و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.