دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب استان شناسی بوشهر

کتاب‌های مرتبط

مشاهده همه »
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب استان شناسی بوشهر

کتاب استان شناسی بوشهر از دروس پایه‌ی دهم دوره‌ی دوم متوسطه محسوب می‌شود و به بررسی مباحثی از جمله جغرافیای طبیعی، جغرافیای انسانی، ویژگی‌های فرهنگی، پیشینه‌ی تاریخی، توانمندی‌ها و شکوفایی استان بوشهر پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران می‌پردازد.

استان بوشهر از شمال به خوزستان و قسمتی از کهگیلویه و بویراحمد، از شرق به فارس، از جنوب شرق به هرمزگان و از مغرب به خلیج فارس محدود می‌گردد. قرار گرفتن استان در مجاورت سواحل نیلگون خلیج فارس، دسترسی به آب‌های آزاد، امکان تجارت و بازرگانی با کشورهای حوزه‌ی خلیج فارس و سایر کشورهای جهان، وجود ذخایر عظیم نفت و گاز و اولین نیروگاه اتمی کشور موقعیت ویژه‌ای به این استان در جنوب غربی ایران بخشیده است.

کلمات کلیدی: pdf استان شناسی دهم، بوشهر کجاست، نقشه استان بوشهر، فرهنگ بومی استان بوشهر، بوشهر روی نقشه، استان شناسی، پایه دهم، پایه ی دهم دوره ی دوم، کتاب های پایه دهم، دانلود رایگان کتاب، دانلود کتاب با لینک مستقیم، دانلود کتاب برای موبایل،

برای دانلود کتاب استان شناسی بوشهر و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.