دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب صوتی ستاره کوچک

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب صوتی ستاره کوچک

کتاب صوتی ستاره کوچک نوشته‌ی پاتریک اسمیت، داستانی کوتاه و تخیلی برای کودکان و نوجوانان درباره‌ی ستاره‌ای است که احساس تنهایی می‌کند.

در بخشی از کتاب صوتی ستاره کوچک می‌شنویم:

آقای خورشید به آرامی به دور خودش چرخید تا ببیند چه کسی به ملاقاتش آمده است. او با صدای گرم و دوستانه گفت: آیا این دوست قدیمی من کورکیه؟ خب بگو امروز چه کسی رو برای دیدن من با خودت آوردی؟

- این شخص رو می‌گید؟ اون دوست جدید من ستاره‌ی کوچیکه.
- از ملاقات با شما بسیار خوشحالم آقای خورشید! بیشترین آرزوم اینه که یه روز منم مثل شما بزرگ و درخشان بشم و بتونم اطرافم رو تا فاصله‌های بسیار دور روشن کنم.

کلمات کلیدی: دانلود کتاب صوتی داستان، داستان صوتی، کتاب گویا، داستان کودک، داستان نوجوان، دانلود داستان آموزنده برای کودکان، کتاب صوتی کودک، دانلود داستان صوتی کودک، دانلود کتاب کودک، داستان بچگانه، دانلود رایگان کتاب صوتی، داستان کوتاه، داستان صوتی، کتاب صوتی، دانلود کتاب صوتی،

برای دانلود کتاب صوتی ستاره کوچک و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.