دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب به سوی بی‌نهایت

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب به سوی بی‌نهایت

کتاب به سوی بی‌نهایت اثری فلسفی به قلم وحید فخرائی درباره‌ی انسان‌شناسی است. برای خوب زندگی کردن باید خود را خوب بشناسید.

در بخشی از کتاب به سوی بی‌نهایت می‌خوانیم:

رسیدن به خودخواهی بر طبق معادلات جبری است. انسان می‌تواند توسط معادلات جبری به حقیقت و به جواب برسد. این معادلات جبری زاییده‌ی دنیایی هستند که در آن زندگی می‌کنیم. از آن‌جا که زمان و مکان هر انسان با  زمان و مکان دیگر انسان‌ها متفاوت است بنابراین با جبرهایی روبه رو می‌شویم که با جبرهای به وجود آمده برای دیگر انسان‌ها متفاوت می‌باشند و این تفاوت سبب تفاوت در انسان‌ها می‌شود. اما نقطه مشترک برای همه‌ی انسان‌ها خودخواهی است.

کلمات کلیدی: کتاب انسان شناسی فلسفی، انسان شناسی در مکاتب فلسفی، فلسفه اخلاق، کتاب های فلسفه اخلاق، انسان شناسی فلسفی pdf، فلسفه اخلاق pdf، علوم فلسفه، انسان شناسی، فلسفه اخلاق، انسان شناسی فلسفی، انسان شناسی چیست، تعریف انسان شناسی، انواع انسان شناسی،

برای دانلود کتاب به سوی بی‌نهایت و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.