دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب صوتی راننده شب

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب صوتی راننده شب

کتاب صوتی راننده شب اثر روبم فونسکا، داستان پیرمرد ثروتمندی را روایت می‌کند که سخت‌کوش و زحمتکش است و همیشه در پاسی از شب به گشت و گذار در خیابان می‌رود؛ اما عادتی عجیب دارد.

در قسمتی از کتاب صوتی راننده شب می‌شنویم:

ماشین‌های بچه‌ها در پارکینگ را مسدود کرده بودند و نمی‌گذاشتند ماشینم را خارج کنم. هر دو ماشین را حرکت دادم و در خیابان پارکشان کردم. ماشینم را هم خارج کردم و در خیابان پارک کردم. آن دو  ماشین را به گاراژ بازگرداندم و درش را بستم. این حرکت دادن‌ها من را تا حدی عصبانی کرد ولی وقتی نگاهم به سپر برجسته‌ی ماشینم که از کروم مخصوصی با استحکام دو برابر ساخته شده بود افتاد، شادمانی وجودم را فرا گرفت.

کلمات کلیدی: دانلود نمایش رادیویی، داستان کوتاه، دانلود داستان خارجی، Rubem Fonseca، داستان کوتاه خارجی، دانلود داستان کوتاه، داستان خارجی، کتاب صوتی، داستان صوتی، دانلود کتاب صوتی، دانلود کتاب صوتی داستان،

برای دانلود کتاب صوتی راننده شب و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.