دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب رمان پلاک پنهان

  • از: فاطمه امیری
  • موضوع: رمان
  • ۵۱۵ صفحه
  • فرمت: PDF
  • زبان: فارسی
  • تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۸
  • ۸۵۹۰ بازدید
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب رمان پلاک پنهان

کتاب رمان پلاک پنهان اثر فاطمه امیری، درباره‌ی سمانه دختری مهربان و فعال در عرصه‌های فرهنگی سیاسی دانشگاه است که به دلیل رابطه‌ی فامیلی با یکی از مردان خانواده، هدف انتقام گروه خلافکاری می‌شود. این سبب می‌شود که در انتخابات، اتفاقی دور از انتظار برایش اتفاق بیفتد.

در بخشی کتاب رمان پلاک پنهان می‌خوانیم:

هر دو از دانشگاه خارج شدند، امروز همه خونه‌ی عزیز برای شام دعوت شده بودند. دستی برای تاکسی تکان داد که با ایستادن ماشین سوار شدند، سمانه نگاهی به دخترخاله‌اش انداخت که به بیرون نگاه می‌کرد. او را به اندازه‌ی خواهر نداشته‌اش دوست داشت. همیشه و در هر شرایطی کنارش بود و به خاطر داشتنش خدا را شکر می‌کرد.

- می‌گم سمانه به نظرت شام چی درست کرده عزیز؟
سمانه آرام خندید و گفت:
- خجالت بکش صغرا تو که شکمو نبودی!!
- برو بابا
تا رسیدن حرف دیگری نزدند. سمانه کرایه را حساب کرد و همراه صغرا به طرف خانه‌ی عزیز رفتند.
زنگ در را زدند که صدای دعوای طاها و زینب برای اینکه چه کسی در را باز کند به گوش سمانه رسید. بلاخره طاها بی‌خیال شد و زینب در را باز کرد. با دیدن سمانه جیغ بلندی زد و در آغوش سمانه پرید:
- سلام عمه جووونم
صغرا چشم غره‌ای به زینب رفت و گفت:
- منم اینجا بوقم
و به سمت طاها پسر برادرش رفت. سمانه کنار زینب زانو زد و او را در آغوش گرفت و با خنده رو به صغرا گفت:
- حسود
بعد از کلی حرف زدن و گله از طاها زینب از سمانه جدا شد، که این‌بار طاها به سمتش آمد و ناراحت سلام کرد:
- سلام خاله
- سلام عزیزم چرا ناراحتی؟؟

کلمات کلیدی: رمان اجتماعی ایرانی، رمان ایرانی، دانلود رمان ایرانی، رمان فارسی، رمان های فارسی، دانلود pdf رمان پلاک پنهان، دانلود پی دی اف رمان پلاک پنهان، دانلود رایگان رمان پلاک پنهان، دانلود رمان پلاک پنهان، دانلود رمان پلاک پنهان، دانلود رمان پلاک پنهان با لینک مستقیم، دانلود رمان پلاک پنهان برای موبایل، رمان پلاک پنهان، رمان پلاک پنهان، pdf رمان پلاک پنهان کامل، دانلود کتاب پلاک پنهان با لینک مستقیم، دانلود کتاب پلاک پنهان برای موبایل، دانلود رمان اجتماعی، دانلود رمان فارسی، دانلود رمان رایگان، دانلود رمان pdf، رمان مذهبی، دانلود رمان مذهبی، رمان اجتماعی،

برای دانلود کتاب رمان پلاک پنهان و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.