دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب طراحی و ساخت مبلمان اتاق خواب

کتاب‌های مرتبط

مشاهده همه »
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب طراحی و ساخت مبلمان اتاق خواب

کتاب طراحی و ساخت مبلمان اتاق خواب از دروس رشته‌ی صنایع چوب و مبلمان پایه‌ی یازدهم فنی و حرفه‌ای است و به آموزش مباحثی از قبیل: ساخت پاتختی،صندلی آرایش، میز آرایش (دراور)، تختخواب تاشو و ثابت و چیدمان اتاق خواب با نرم‌افزار می‌پردازد.

کلمات کلیدی: کتاب های رشته صنایع چوب، نجاری، آشنایی با چوب، کار با چوب، دانلود کتاب آموزش ساخت مبل، پایه یازدهم، پایه ی یازدهم دوره ی دوم، شاخه فنی حرفه‌ای،

برای دانلود کتاب طراحی و ساخت مبلمان اتاق خواب و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.