دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب طراحی و سیم‌کشی برق ساختمان‌های مسکونی

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب طراحی و سیم‌کشی برق ساختمان‌های مسکونی

کتاب طراحی و سیم کشی برق ساختمان‌های مسکونی از دروس رشته‌ی الکتروتکنیک پایه‌ی دهم فنی و حرفه‌ای محسوب می‌شود و با هدف تربیت برقکار ماهر مورد نیاز بازار سیم کشی برق ساختمان تالیف شده است.

این کتاب پنج فصل و هفت واحد یادگیری دارد. ابتدا هنرجویان با انواع سیم و اتصال آن‌ها آشنا می‌شوند و در ادامه‌ی مباحث کتاب، بعد از تسلط نسبی آن‌ها با نقشه خوانی، مهارت سیم کشی روکار (داکت و ترانکینگ و خم کاری لوله) و سیم کشی توکار (شیارزنی و شیارکنی و نصب قوطی) را یاد خواهند گرفت. در بخش دیگر از کتاب مهارت نصب قطعات الکتریکی (کلید و پریز و تابلو توزیع برق واحد مسکونی) آورده شده و در نهایت در فصل پنجم تعمیر و نگهداری سیم کشی برق ساختمان درنظر گرفته شده است.

کلمات کلیدی: رشته برق، برق، دانلود کتاب رشته برق، برق کشی ساختمان مسکونی، مراحل سیم کشی ساختمان، دانلود کتاب سیم کشی ساختمان فنی حرفه ای، دانلود کتاب های فنی و حرفه ای دهم،

برای دانلود کتاب طراحی و سیم‌کشی برق ساختمان‌های مسکونی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.