دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب فرشته‌ای که بال‌هایش را به زمین دوخته‌اند

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب فرشته‌ای که بال‌هایش را به زمین دوخته‌اند

کتاب فرشته‌ای که بال‌هایش را به زمین دوخته‌اند، مجموعه متن‌هایی ادبی در قالب نامه‌هایی عاشقانه به قلم مسلم شوبکلائی است.

در بخشی از کتاب فرشته‌ای که بال‌هایش را به زمین دوخته‌اند می‌خوانیم:

دنگم گرفته برایت نامه بنویسم، از آن دست نامه‌هایی که با اشک خیس باشد و کاغذش مچاله به نظر رسد. بعدش تو بخوانی‌اش و لبخند بزنی، لبخندی که با آن، لب‌هایت از هم باز شود و دندان‌های نارج زرد‌شده‌ات بزند بیرون. صد بار بهت گفتم مسواک بزن و تو گفتی همین دندان کفاف چند روز زندگی را می‌دهد. بعد، سه گره‌ات را در هم می‌کردی و من می‌گفتم: چهره‌ات با اخم زیباتر است. چه کسی گفته لبخند ژوکوند؟ چرا نگفته‌اند اخم نگار؟ اخم‌های توست که عمری دلم را گره زده است به دل تو. سه گره‌ات را باز کن بانوی من.

کلمات کلیدی: نامه عاشقانه، عاشقانه، دانلود کتاب ادبی، متن عاشقانه، دانلود pdf متن ادبی، متن ادبی عاشقانه،

برای دانلود کتاب فرشته‌ای که بال‌هایش را به زمین دوخته‌اند و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.