دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

مجله خبری اتونت - شماره چهارم

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی مجله خبری اتونت - شماره چهارم

مجله خبری اتونت - شماره چهارم انتشار یافت. در این شماره از نشریه اتونت به نسل جدید یکی از جذاب‌ترین رودستر‌های صنعت خودروسازی پرداخته شده و از نزدیک آن را مورد بررسی قرار داده‌اند.

Q8 در ادامه جدید‌ترین نسل از کراس اوور محبوب آئودی پر فروش‌ترین خودرو‌های تاریخ صنعت خودروسازی را معرفی کرده و میزان فروش هر کدام در دوران‌های مختلف را بررسی نموده‌ است.

همچنین در این شماره به تأثیر دارو در هنگام رانندگی پرداخته و عوارض انواع دارو‌ها را با خوانندگان اتونت در میان گذاشته‌اند. سراغ مسائل فنی مرتبط با شمع خودرو رفته و سیر تا پیاز شمع و شمع‌های چند پلاتینه را بررسی کرده‌اند.

گاهی خودروی شما بدون علائم خاصی روشن نمی‌گردد و شما را حسابی به دردسر می‌اندازد، در مقاله‌ای جامع علل روشن نشدن خودرو را بررسی نموده‌اند تا راهکاری جامع برای خوانندگان اتونت ارائه دهند.

در بحث تیونینگ دو خودروی محبوب و نوستالژی را در نظر گرفته‌اند؛ لانچیا دلتا و مینی ماینر که هر کدام از مقاله‌ها برای دوست‌داران صنعت تیونینگ بسیار جذاب خواهد بود.

اتونت در نظر دارد با ارائه‌ی آموزش‌های خودرویی مناسب، سطح علمی خوانندگان فارسی زبان را افزایش دهد و در هر شماره به ارائه‌ی مقالاتی از این دست می‌پردازد.

کلمات کلیدی: دنیای خودرو، معرفی خودرو، خبر خودرویی، دنیای خودروهای لوکس، بهترین صنعت خودروسازی دنیا، صنعت خودروسازی در دنیا، اخبار خودرو، بررسی تخصصی خودرو، صنعت خودروسازی، مقاله خودرو، بهترین خودروهای جهان، اتومبیل، مجله خودرو، مجله تخصصی خودرو،

برای دانلود مجله خبری اتونت - شماره چهارم و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.