دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب آخرین پیامبر خدا

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب آخرین پیامبر خدا

کتاب آخرین پیامبر خدا ویژه‌نامه رحلت پیامبر اسلام (ص)، خلاصه‌ای از زندگی و رحلت حضرت محمد (ص) را روایت می‌کند.

در بخشی از کتاب آخرین پیامبر خدا می‌خوانیم:

کم کم نشانه‌های بیماری نمایان می‌شود. رسول الله (ص) خوب می‌داند که این درد دروازه‌ی است برای به رحمت خدا رفتنش. دست در دست امیر المومنین علی قدم بر می‌دارد و به سوی بقیع راهی می‌شوند. چه باشکوه می‌روند ابوا هذه الامه... کم کم صحابه هم به ایشان می‌پیوندند. جمعیت قابل توجهی می‌شوند. پایشان که به خاک بقیع می‌رسد آرام و باوقار می‌ایستند و رسول الله (ص) با نگاه معناداری سلام می‌دهد... السلام علیکم یا اهل القبور.... خوش به حال‌تان با این روز‌هایی که در عالم بعد از مرگ سپری می‌کنید حقیقتا نجات پیدا کرده‌اید و مبتلا نیستید به فتنه‌هایی که پیش روی این مردم است. فتنه‌هایی که چشم حقیقت بین این مردم را مثل پاره‌های شب تار می‌کند... و سر پایین می‌اندازد و آرام و زیر لب برای تمام اهل بقیع استغفار می‌کند. نگاهی به سوی امیر المومنین می‌کند و می‌فرماید: جبرئیل هر سال قرآن را یک بار به من عرضه می‌کرد اما امسال دو بار قرآن بر من عرضه شد... احساس می‌کنم این نشانه‌ای است برای آن‌که وفاتم نزدیک است.

کلمات کلیدی: رحلت پیامبر اسلام، داستان رحلت پیامبر، پیامبر در چند سالگی رحلت کرد، رحلت پیامبر در چه سالی بود، حضرت محمد در چند سالگی فوت کرد، متن رحلت پیامبر، رحلت حضرت محمد، پیامبر اسلام، حضرت محمد،

برای دانلود کتاب آخرین پیامبر خدا و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.