دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب امام رئوف

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب امام رئوف

کتاب امام رئوف ویژه‌نامه شهادت امام رضا (ع)، خلاصه‌ای از زندگی و شهادت این امام مهربان را روایت می‌کند.

در بخشی از کتاب امام رئوف می‌خوانیم:

حضرت با صدایی که در آن اندوه پیامبران موج می‌زد، پاسخ داد: به آن‌جا که مرا فرستادی! امام به اتاق خویش باز گشت. آن‌گاه حس کرد درد، خنجری است که به آرامی و با خشونت در جگرش فرو می‌رود و جانش در آستانه سفر است. امام آن روز را در بستر ماند. مأمون نیز وانمود کرد بیمار است و در بستر ماند. سپس خدمتکارش را نزد حضرت فرستاد و گفت: امیر مؤمنان می‌گوید: آیا رضا به چیزی نیاز ندارد؟ آیا مرا پندی می‌دهد؟ امام، قلب حقیقت را نشانه رفت: به او بگو: پندم به تو این است که به کسی چیزی ندهی که از آن پشیمان شوی. مأمون منتظر بود، منتظر شنیدن فریاد، مویه یا سوگواری؛ اما خبری نشد.

کلمات کلیدی: اهل البیت، امام رضا، شهادت امام رضا چه روزی است، محل شهادت امام رضا، درباره شهادت امام رضا، شهادت امام رضا pdf، شهادت امام رضا، نحوه شهادت امام رضا،

برای دانلود کتاب امام رئوف و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.