دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب صوتی سقط جنین - قسمت اول

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب صوتی سقط جنین - قسمت اول

کتاب صوتی سقط جنین - قسمت اول اثر علی پاینده شماره چهل و یکم نمایش صوتی کانون فرهنگی چوک است که با اجرای مهدی رضایی، لیدا نیک فرید، گیتا بختیاری روایت می‌شود.

داستان سقط جنین برگرفته از واقعیات امروز جامعه‌ی ماست. حقایقی که همه آن‌ها را می‌دانند اما کمتر کسی به آن‌ها اشاره‌ای می‌کند.

در قسمتی از کتاب صوتی سقط جنین می‌شنویم:

جای خلوتی را پیدا کردم و ایستادم. کاغذها را گرفتم. روی چندتا از کاغذها عکس‌های سیاه و سفید چسبیده بود. همه‌اش انگلیسی بود. آن هم نه انگلیسی عادی، اصطلاحات سخت، وانمود کردم که دارم کاغذها را می‌خوانم و دقیقا می‌فهمم که چه نوشته، زیرچشمی حالت چهره‌اش را نگاه می‌کردم. می‌خواستم از عکس‌العملش بفهمم که راست می‌گوید یا نه. روی یکی از کاغذها چشمم به واژه‌ی negetive افتاد. فریاد زدم: اینکه نوشته منفی!

 

کلمات کلیدی: داستان صوتی سقط جنین، داستان کوتاه سقط جنین، دانلود کتاب صوتی داستان، دانلود نمایش رادیویی، نمایش رادیویی سقط جنین، داستان کوتاه، داستان صوتی، کتاب صوتی، دانلود کتاب صوتی،

برای دانلود کتاب صوتی سقط جنین - قسمت اول و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.