دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب رمان من

  • از: فریبرز یدالهی
  • موضوع: رمان
  • ۱۴۰ صفحه
  • فرمت: PDF
  • زبان: فارسی
  • تاریخ انتشار: ۲ مرداد ۱۳۹۷
  • ۹۵۱۷ بازدید
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب رمان من

کتاب من نوشته‌ی فریبرز یدالهی، زندگی دو زن که به نوعی سرنوشت‌شان بهم پیوند خورده است را روایت می‌کند و بیانگر فضای وهم و خیال، اشتراکات زندگی و آرزوهایی که گاه تحقق نمی‌یابد و گاه با منافع دیگری در تعارض می‌باشد، است.

در بخشی از کتاب رمان من می‌خوانیم:

فرهاد می‌گفت دوست دارم پسری داشته باشم. آن‌چه من نداشتم او بدست بیاورد. یک بار دیگر گفته بود خودم برایش زن می‌گیرم. من اکنون خوب می‌فهمم. اگر قید زمان را بردارم می‌بینم که فرهاد دوست داشت برای پسرش زن بگیرد تا آن‌چه که او نداشته، پسر بدست بیاورد. همیشه حوادث و اتفاقات تلخ قرار است پرده تصورات‌مان را پاره کند. پرده‌ای از توهم که مانع دیدن حقیقت می‌شود. به راستی که باید جملات را بی‌قید زمان کنار هم قرار داد.

انگار دیروز بود فرهاد می‌گفت فرار چیز خوبی است. مگر اجداد بشر مدام در حال فرار نبودند؟ از درنده و خزنده می‌گریختند. مگر برای دفاع به دژهای دور افتاده پناه نمی‌بردند؟ مگر این گریختن برای در امان ماندن از سیلاب حوادث نیست؟ بار دیگر گفت تنها انسان شجاع نظم موجود را بهم می‌زند؟ شجاعتش را یافته بود؟ می‌خواست آن‌چه هست را بر هم بزند؟

کاش بیشتر به حرف‌هایش توجه می‌کردم. به یاد خاله جان سارا می‌افتم. گاهی حرف‌ها دیرتر معنا می‌یابند. انگار سخنی از جنس زمانی دیگر هستند. کلام همچون نوزاد نارس گاهی در زمان خود متولد نمی‌شود....

کلمات کلیدی: دانلود رمان عاشقانه، دانلود کتاب عاشقانه، دانلود کتاب غم انگیز، دانلود رمان عاشقانه ایرانی، رمان غم انگیز، رمان عاشقانه، دانلود کتاب رمان من، دانلود رمان من، دانلود رمان ایرانی، داستان فارسی، دانلود داستان ایرانی،

برای دانلود کتاب رمان من و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.