دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب جزیره‌ای برای من

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب جزیره‌ای برای من

کتاب جزیره‌ای برای من به قلم شهریار شریف زاده مجموعه‌ای از 8 داستان کوتاه است که با بیانی زیبا، روان و دلنشین به رشته‌ی تحریر درآمده.

در بخشی از کتاب جزیره‌ای برای من می‌خوانیم:

باز هم داشت گریه می‌کرد. توده‌ی موهای سفیدش را می‌توانستم از کناره‌ی میز تحریر و صندلیش ببینم که بر روی کاغذ نوشته‌هایش ریخته و همراه با هق هقی که سال‌ها بود صدای آشنای شب و روز من بود؛ تکان می‌خوردند. هر از چند گاهی سرش را بلند می‌کرد و بیتی می‌سرود و دوباره گریه و آهش را سر می‌داد. پیر مرد بیچاره.. چه روزها و شب‌ها در خلوتش زمزمه‌ها کرده و چه بسیار از بخت و سرنوشت بدش نالیده بود. چه ضجه‌ها که در تنهایی سرداده و چه بی‌خوابی‌ها کشیده بود..

مدتی به همان حال ماند. به آرامی از جایش بلند شد و رو به روی آینه ایستاد. عینک دسته شکسته‌اش را از چشم برداشت و با پشت دست اشک‌هایش را پاک کرد. دستی به سر و رویش کشید. معلوم بود که مثل همیشه به تصویر خودش در آینه خیره شده است. سپس به کنار تنها پنجره‌ی اتاق رفت و به آسمان تاریک شب چشم دوخت و باز هم آهی جانسوز از سینه بیرون داد. تنهایی وحشتناک و غم‌انگیزی داشت. گوشه‌هایی از داستان زندگیش را از بر شده بودم چون هزاران بار آن را زیر لب با خود زمزمه کرده بود....

کلمات کلیدی: داستان کوتاه، داستان نوجوان، دانلود مجموعه داستان، داستان کوتاه، دانلود کتاب داستان، دانلود کتاب پی دی اف، دانلود کتاب الکترونیکی، دانلود داستان کوتاه، دانلود pdf کتاب جزیره‌ای برای من، داستان ایرانی، دانلود رمان ایرانی، دانلود داستان ایرانی،

برای دانلود کتاب جزیره‌ای برای من و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.