دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب پیاده‌سازی سیستم‌های اطلاعاتی و طراحی وب

کتاب‌های مرتبط

مشاهده همه »
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب پیاده‌سازی سیستم‌های اطلاعاتی و طراحی وب

کتاب پیاده‌سازی سیستم‌های اطلاعاتی و طراحی وب به معرفی و آموزش صفحات وب ایستا و پویا و مدیریت آن‌ها، همچنین پیاده‌سازی پایگاه داده در وب می‌پردازد.

در بخشی از کتاب پیاده‌سازی سیستم‌های اطلاعاتی و طراحی وب می‌خوانیم:

کاربرگ جدید و کاربرگ هنرجویان را انتخاب کنید.
برای مدیریت کاربرگ، ابتدا باید آن را انتخاب کنید برای انتخاب یک کاربرگ روی نام آن کلیک کنید. برای انتخاب چند کاربرگ کنار هم، روی اولین کاربرگ کلیک کرده، سپس کلید Shift را نگه‌داشته و روی آخرین کاربرگ کلیک کنید. برای انتخاب چند کاربرگ به صورت پراکنده کافی است کلید Ctrl را نگه‌داشته و سپس روی کاربرگ‌های دلخواه یک بار کلیک کنید.

کاربرگ‌های انتخاب شده با رنگ دیگری مشخص می‌شوند.برای این‌که کاربرگ‌ها از حالت انتخاب خارج شوند، روی کاربرگ دیگری غیر از کاربرگ‌های انتخابی کلیک کنید یا روی نام یکی از کاربرگ‌های انتخاب شده راست کلیک کرده و گزینه Ungroup sheets را انتخاب کنید.

رنگ زبانه کاربرگ‌های انتخاب شده را تغییر دهید.
برای متمایز کردن هر کاربرگ، می‌توان زبانه آن را به رنگ دلخواه تغییر داد. روی نام یکی از کاربرگ‌های انتخاب شده راست کلیک کرده و فرمان Tab Color را انتخاب کنید. سپس رنگ زبانه کاربرگ را انتخاب کنید. با جابه‌جایی بین کاربرگ‌ها، رنگ تعیین شده برای آن‌ها مشخص می‌شود.

کاربرگ جدید را حذف کنید.
پس از انتخاب کاربرگ یا کاربرگ‌های مورد نظر، روی یکی از کاربرگ‌های انتخاب شده راست کلیک کرده و گزینه Delete را انتخاب کنید. اگر کاربرگ خالی است پیام تأیید حذف ظاهر نمی‌شود و کاربرگ حذف می‌شود؛ اما اگر کاربرگ دارای محتوا است، پیام تأیید حذف ظاهر شده و با تأیید آن، کاربرگ حذف می‌شود.

کلمات کلیدی: پایگاه داده، دیتابیس، طراحی سایت پویا، انواع سیستم های اطلاعاتی، سیستم های اطلاعاتی طراحی سایت، آموزش طراحی وب، طراحی وب چیست، نرم افزار طراحی وب سایت، مقاله در مورد طراحی وب سایت، آموزش طراحی وب سایت حرفه ای، اموزش رایگان طراحی وب سایت،

برای دانلود کتاب پیاده‌سازی سیستم‌های اطلاعاتی و طراحی وب و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.